مراحل تمیز کردن سنگ

شستشوی سرامیک ها
۱۳۹۶-۰۷-۰۵
فرایند انجام نماشویی
۱۳۹۶-۰۷-۰۵

سنگ جز دسته موادی است که تمیز کردن آنها تا حدی تابع قوانین است. البته نه در تمام موارد. هنگامی که یک سازه سنگی کثیف می شود باید برای تمیز کردن آن مراحلی را طی کنیم.
و در صورت نیاز اقدام به سنگسابی نماییم. البته تنها در مواردی نیاز به سنگسابی وجود دارد که سنگ تا حد زیادی آلوده شده باشد و به سادگی قابل پاکسازی نباشد. به منظور سنگسابی و تمیز کردن سنگ ابتدا باید مراحل زیر را طی کنیم:
در گام اول عجله در تمیز کردن سنگ است. آلودگی را هر چه زودتر از سطح سنگ پاک کنیم ، کمتر نیاز به سنگسابی وجود دارد و می توان به راحتی آن را تمیز کرد.
درمرحله دوم در تمیز کردن سنگ، جارو کردن سطح سنگ به منظور زدودن شن و ماسه و خاک است. این مواد موجب ساییده شدن سطح سنگ می شوند.
مرحله سوم شست و شوی سنگ با استفاده از تی است.
درحقیقت راحت ترین راه برای تمیز کردن سنگ، به کاربردن تی و مواد شوینده و مواد مخصوص سنگسابی است.
در مرحله آخر برای تمیز کردن ابتدایی سطح سنگ، بعد از شست و شو، خشک کردن آن با پارچه است. تا تمام آب و مواد شوینده موجود در سطح سنگ خشک شود.
بعد از اتمام این مراحل، در صورت نیاز باید با شرکت خدماتی کفساب سنگسابی ، نماشویی و کفسابی تماس بگیرید تا سطح سنگ شما را به طور کامل سنگسابی کنند.
شرکت کفساب یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدماتی نظیر کفسابی ، سنگسابی و نماشویی است. این شرکت با داشتن کادری مجرب همواره آماده ارائه خدمات سنگسابی به شما هموطنان عزیز است.
چرا باید تمیز کردن سنگ را با مواد جرم گیری خیلی قوی استفاده کنیم
تلفن تماس تمیز کردن سنگ ۰۹۱۲۳۷۰۵۴۸۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *