ساب زدن بتن

کفسابی بتن

کفساب بتون

سنگسابی بتن

ساب بتن و جلای بتن یک دست کردن سطوح بتون با دستگاه ساب بتون

ساب زدن بتن،کف ساب بتن،صفحه ساب بتن،

چند نکته در باره کفسازی بتن بدانید؟

چقدر کف بتن جلا هزینه می شود؟

بنابراین اکنون که متقاعد شده اید که شما می خواهید کفسابی بتنی برای پروژه خود داشته باشید، باید محاسبه کنید که کفسابی بتن چقدر هزینه خواهد شد. دو بخش برای پوشش وجود دارد: تهیه بتن و پرداخت واقعی.

اولین چیزها – چه نوع بتن؟

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، هزینه بتن شما است. در حقیقت، هنگام صحبت کردن در مورد هر ساخت جدید، می بایست فاکتور در این هزینه را داشته باشید. با این حال، اگر شما قصد لهستانی اسلب بتونی خود را، شما نیاز به کمی بیشتر در مورد مخلوط بتن خود و چقدر خوب ریخته، به طوری که ممکن است ساب زدن بتن به شما هزینه کمی بیشتر از یک بتن معمول بتن. بعد از همه، این به شما خواهد رسید که به پایان رسید، بنابراین مهم است که شما آن را درست می کنید.

کفسابی بتن

ساب بتن

صفحه ساب بتن

کف ساب بتن

قیمت کفسابی بتن

کفسابی بتن

کفسابی بتن

ساب زدن بتن

ساب زدن بتن

کف ساب بتن

کف ساب بتون

صفحه ساب بتن

صفحه ساب بتن

به طور کلی، ما توصیه می کنیم که این عنصر را از کار به فردی که در حال تجربه سفارش و ریختن بتنمناسب برای پرداخت است توصیه کند.

 

هنگام سفارش بتن، مهم است که اندازه سیمان و نسبت سیمان خود را در سیمان مشخص کنید. شما نباید کمتر از سه اندازه متفاوت در مخلوط خود داشته باشید – خوب، متوسط ​​و بزرگ.  نادرست جمع می تواند منجر به مخلوط کردن مخلوط شود، در حالی که پچ های شنی در کف نهایی شما قرار می گیرد.
همچنین لازم است اطمینان حاصل شود که هیچ فیبر مش در مخلوط و پلی پروپیلن به جای آن استفاده می شود . کف ساب بتن این کمک می کند تا از ترک خوردگی جلوگیری شود. همچنین فیبرهای مش می توانند زنگ بزنند و در جلوی کف خود نشان دهند.

آماده سازی بتن

هنگامی که سیمان وارد سایت می شود،سابیدن بتون چندین اشاره گر برای پیگیری وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که بهترین کف ممکن برای کف شما مناسب است. در اینجاکار کمی بیشتر از این است که به طور منظم بپزد ، بنابراین ما توصیه می کنیم که متخصصان را در دست داشته باشید.

بهترین روش برای بتن سازی،

شما نمی توانید آب را برای کمک به سیمان به راحتی شناور کنید، زیرا این می تواند باعث انقباض شود که به نوبه خود باعث ایجاد ترک می شود. آنچه که شما می خواهید این است که بتن شما به سمت لبه ها شناور شود (کفساب بتن)و اگر این کار انجام شود، لازم نیست که به تخته های مختلف برسید. این به شما یک پایان زیبا و بدون درز بین کف و دیوار شما را فراهم می کند.

خط کشی بتن و جداسازی،

اطمینان حاصل شود که بتن به حداقل ممکن دست پیدا کرده و دستکاری می شود. دستکاری بیش از حد و ارتعاش همچنین می تواند باعث جداسازی شود(سنگساب بتون)اطمینان حاصل کنید که بتن در جای خود قرار ندارد تامین کننده شما هرگز نباید سیمان و یا شن و ماسه را روی کف بسوزانید ، زیرا این امر می تواند به رد پای شما در تمام سطوح پایان یابد.

ترک های بتن و ترمیم آن،

در نهایت، شما باید کف خود را به سرزمین خود بفشارید و هر ۳۶ متر مربع برش ها را قطع کنید تا به ترکهای طبیعی در بتن کمک کنید.به عنوان یک قیمت راهنمای، شما باید، برای یک حرفه ای برای تامین و پور کف بتن شما اجازه می دهد.(قیمت کفسابی بتن) مساحت سطح بزرگتر این قیمت پایین تر می شود.

چقدر زمان میبرد بتن به صورت طبیعی خشک شود،

هنگامی که بتن شما ریخته می شود، لازم است حداقل ۴ هفته درمان شود . اگر آن را خیلی سریع خشک می شود، می تواند شکسته شود.(دستگاه ساب بتن) بتن باید در طول دوره خشک شدن اولیه خنک و خشک شود و از باد محافظت شود. بهتر است قبل از اینکه بتون خود را بریزید، سقف و پنجره خود را در پیش بگیرید.

 تلفن تماس برای ساب زدن بتن ۰۹۱۲۳۷۰۵۴۸۰

صفحه های ساب زنی بتن و صنعتی

درباره ما

  • خدمات کفسابی و نماشویی رضایی قابل اطمینان و تضمینی با اصول ایمنی کار در نما و کف با بیش از ۳۰ سال تجربه در تمام مناطق خدمات ارئه می دهد

عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید

ارتباط با ما

  • تلفن تماس : 22829338 021
  • شماره همراه ؛ 09123705480
  • آدرس ایمیل: milad.r100@yahoo.com
  • آدرس: milad.r100@yahoo.com

کف شویی و نماسابی رضایی