کفسابی چیست

کفسابی چیست

کفسابی چیست سنگ سابی کف با ماشین سنگ زنی پولیش کاری میشود چگونه انجام میشود.

کفسابی و نماشویی چیست  یا سنگسابی از جمله مواردی میباشد که در گام های مختلفی از طول عمر ساختمان ، برای داشتن کف زیبا و تمیز و هم چنین نمای ساختمانی زیبا و چشمگیر توصیه می گردد.به شخصی که این گونه خدمات را انجام می دهد، ساب زن می گویند. کف سابی سنگ، کفسابیموزاییک و یا کف سابی بتن به صورت کلی، هنگامی لازم خواهد شد که پس از اجرای کف حال چه به صورت موزاییک و یا سنگ، سنگهای کف نسبت به یکدیگر در یک تراز قرار نگرفته باشند. این حالت علاوه بر ظاهر نامطلوب ممکن است در مورد حرکت دادن اشیا سنگین در کف و یا حتی راه رفتن عادی سبب اختلال گردد.

کفسابی حرفه ای عبارت است از:

۱- سابیدن کفسابی چیست با فرچه سیمی: در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده شده و بسیار تمیز می شود، ولی در طول زمان، مجددا سنگ کثیف خواهد شد چراکه در این روش، سنگ شفافیت لازم را برای دفع کثیفی و غبار به دست نمی آورد.
۲- سابیدن کامل: مشتمل بر لایه برداری اولیه و یکنواخت کردن سطح است که در چندین مرحله ایجاد می شود و در آخرین مرحله و با دقت فراوان ساب براق کننده نیز انجام می شود.
۳- سابیدن با زرین: برخی سنگها به طور ذاتی دارای خلل و فرج هستند (مثل تراور تن)، و در طول انجام ساب، سوراخهایی در سنگ ایجاد می شود که کفسابی چیستآنها را با ماده ای به عنوان زرین پر می کند و پس از خشک شدن، مجددا آن را ساب می زند.این نوع ساب دقیقا مانندساب کامل بوده و فقط در جریان کار مرحله زرین کاری نیز اضافه می شود.

انواع کفسابی ها:

کفسابی موزاییک
کفسابی چیست  موراییک های قدیمی طرح مرمر
کف سابی موزاییک بادامی وساده پرداخت وبراق کردن
ساب زدن چیست وکفسابی  موزاییک اتوماتیک با با لقمه های کفسابی سنگ
کفسابی موزاییک طرح گرانیت .
کف سابی سرامیک چیست وشستشوی سرامیک بادستگاه کفسابی.
اسید شویی کاشی وسرامیک بدن اسیب زدن به سرامیک.
کفساب وساب زدن سرامیک براق کف سابی تک سرام

مزیت های کفسابی:

بعد از انجام سنگ کف برای هماهنگ کردن همه سطوح سنکها با یکدیگر، غالبا کفسابی اجرا می گردد، از مزیت های اجرای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
✓ شفاف و براق بودن کف بعد از کفسابی خیلی زیاد می گردد و زیبایی مضاعفی پیدا می کند.
✓ یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.
✓ رویه بندهای میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و کثافات را به خود جذب می کنند.
✓ نظافت کف خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام نظافت، جذابیت کف زیادتر می شود
✓ استحکام و پایداری و دوام سنگ کف زیاد می شود. به این خاطر که کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر لق می شوند.
سابیدن تخصصی سنگهای مصنوعی، بالقمه های مخصوص ساخت کشور آمریکا.
کف شویی و کفسابی  انواع کف سنگی و سرامیکی و همه نوع کف بادستگاه حرفه ای مخصوص کفشویی.
نماشویی و شستن نمای ساختمان بادستگاه واترجت (WaterJet) و واترسندبلاست (WaterSandPlast) باکیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب،

بینظیر در صنعت کفسابی و سنگسابی چیست، سابقه ای درخشان در انواع سنگسابی و کفسابی بی رقیب و بی مثال در خدمت هم وطنان عزیز.

از جمله مواردی که در کفسابی آماتور و غیر حرفه ای مشاهده می گردد ، این است که در برخی از موارد برخی از افراد به اشتباه و یا سایرین نیز برای تمیز کردن سنگ شان از جوهر نمک (وایتکس) یا اسید و یا موادی که حاوی اسید می باشد استفاده می کنند. تجربیات حاکی از آن است که این کار به شدت اشتباه است و سبب ایجاد عوارض در سنگ خواهد شد ، چرا که استفاده از این مواد سبب سوزانده شده سنگ شده و با گذشت زمان ، سبب مات شدن و یا کدر شدن و عدم درخشش سنگ ساب چیست خواهند شد. در این موراد نیز برای ایجاد درخشش و براقیت دوباره سنگ باید ازعملیات کف سابی سنگ استفاده شود. متاسفانه برخی همکاران این موارد را به مشتری اطلاع نداده و از این رو کار را با قیمت بسیار ارزانی انجام  می دهند.

تیم کفساب دات کام

با سالها تجربه درخشان و با استفاده از آخرین متدها و امکانات و پیشرفته ترین تجهیزات خدمات خود را در زمینه کف سابی چیست ، کف شویی ، براق کردن سنگ و فرچه ساب سنگ های تیشه ای ، نماشویی ، شست و شوی نمای آجری ، سیمانی و سنگی و همچنین از بین بردن سیمان رنگ با تکنولوژی ساب ایتالیایی و فرانکفورتی به مشتریان عزیز عرضه می کند .
پرداخت با دستگاه جدید ایتالیایی و روشی نوین برای جرمگیری،لکه زدایی،براق نمودن  سنگ و بازگردانی رنگ سنگ به حالت اولیه،ابتدا یک لایه از روی سنگ برداشته می شود و سپس در مراحل مختلف ساب ایتالیایی و فرانکفورتی برای براق و شفاف نمودن سنگ استفاده می شود.
کفسابی  قابل اجرا بر روی پایگردها ، آشپزخانه،سالنها در ساختمان های ویلایی، ارگانهای دولتی ،آپارتمان ها و برج های قدیمی و جدید،پارکینگ و سوله ها با ماندگاری طولانی ساب در ساختمان به صورت تضمینی می باشد.
کفسابی چیست ،سنگ سابی،ساب زدن سنگ،خدمات کفسابی،سنگ زنی کف،ماشین سنگزنی،ماشین براق کردن کف،ماشین پولیشر کف،
کفسابی چیست

تلفن تماس ۰۹۱۲۳۷۰۵۴۸۰ در سراسر تهران و شهرستان

خدمات ساب زدن سنگ روی کلمه کفسابی کلیک کنید،

کفسابی چیست .سنگ سابی،سنگسابی ،سنگساب،کفسابی،خدمات کفسابی،کفسابی ساختمان،کفسابی و نماشویی،سابزنی کف،ماشین سنگزنی کف،
کفسابی چیست با چه تکنولوژی انجام میشود.
سنگسابی چیست وبا چه دستگاهی انجام می شود.کفساب چیست لوازم ساب برای کف سنگسابی چیست شامل ساب تمام سنگ ها میشود.